Promocja

Wybierz leasing 100% i skorzystaj z rabatu do 22%.
Sprawdź samochody dostępne od ręki. 
Pospiesz się, zostały ostatnie sztuki.

Zasiądź za kierownicą stylowego SUV-a Stelvio lub sportowej Giulii, które dostarczą Ci niezapomnianych emocji. Teraz, Twoja wymarzona Alfa Romeo jest na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z rabatu do 22% połączonego z leasingiem 100% dla firm.

Leasing 100% to korzystne finansowanie zakupu modeli Giulia oraz Stelvio na prostych i przejrzystych zasadach:

  • Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu
  • Pierwszy czynsz inicjalny wynoszący 20% ceny pojazdu
  • Okres leasingu 36 miesięcy (35 rat leasingowych oraz wykup)
  • Wykup 1% ceny auta
  • Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
  • Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
  • Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu

Wejdź na salon.alfaromeo.pl i sprawdź samochody dostępne od ręki u naszych dealerów, Pospiesz się, zostały ostatnie sztuki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Promocja dotyczy modeli Alfa Romeo Giulia i Stelvio z 2019 i 2020 r. dostępnych na stocku i trwa do wyczerpania zapasów. Lista aut objętych promocją u autoryzowanych dealerów i na stronie salon.alfaromeo.pl. Rabat maksymalny 22% dotyczy wybranych wersji Giulia i Stelvio z 2019 r. Leasing 100% jest skierowany do przedsiębiorców. Całkowity koszt leasingu 100% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing. Zawarcie umowy zależy od oceny zdolności leasingowej klienta. Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Prezentacja pojazdu w reklamie ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz dostępne opcje wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w reklamie. 


Logo


-->